در آیت‌الله کاشانی
رستوران های آیت‌الله کاشانی

کترینگ ارغوان

تائید شده
آیت الله کاشانی روبروی شهرداری منطقه5
https://arghavancatering.com/

کترینگ ارغوان

کیترینگ ارغوان | Arghavancaterin

رستوران بیرون بر، تهیه غذا و کترینگ ارغوان کاشانی از سال 1373 فعالیت خود را آغاز کرده. در 30 سال اخیر با ارائه بهترین غذای کترینگ ارغوان با بهترین کیفیت و لذیذترین طعم ها توانسته مشتریان بسیاری را جذب کرده و طرفداران زیادی پیدا کند. همان طور که در لیست قیمت کترینگ ارغوان مشاهده می کنید، منوی آن پر از انواع خوراک ها و غذاهای ایرانی

منوی کترینگ ارغوان

کترینگ ارغوان منوی خود را در غالب منوی vip، غذای ایرانی، خوراک، کباب، خورشت، غذای روز، سالاد و دسر، نوشیدنی ارائه داده است.

لیست قیمت کترینگ ارغوان

قیمت منوی رستوران ارغوان به علت طبخ غذاها با بهترین مواد اولیه و به کارگیری سیستم خدمات دهی مدرن و نوین متوسط رو به بالا می باشد. اکنون نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا، تهیه و بسته بندی انواع کباب، خوراک، خورشت و سالادها، با رعایت تمام نکات بهداشتی فردی و محیطی انجام می شود تا سلامت هم وطنان و همشهری های عزیزمان نیز حفظ شود.

لیست قیمت انواع کباب تهیه غذای ارغوان

در لیست غذا و منوی کباب زیر، قیمت انواع چلوکباب های دورچین شده کترینگ ارغوان واقع در آیت الله کاشانی، قابل مشاهده است:

لیست قیمت انواع چلوکباب کترینگ ارغوان

لیست قیمت انواع خوراک کیترینگ ارغوان

در لیست غذا و منوی خوراک های کیترینگ ارغوان منطقه 5، قیمت انواع خوراک جوجه زعفران با دورچین و سیب زمینی سرخ شده قابل دیدن است:

لیست قیمت انواع خوراک کیترینگ ارغوان

لیست قیمت انواع غذای ایرانی ارغوان

در منوی غذاهای ایرانی و سنتی تهیه غذای ارغوان کاشانی، قیمت انواع باقالی پلو و زرشک پلو با مرغ و گوشت دورچین شده شده قابل رویت است:

لیست قیمت انواع غذای ایرانی ارغوان

قیمت انواع خورشت تهیه شده توسط کترینگ ارغوان تهران

خورشت های ایرانی بسیار خوشمزه و لذیذ هستند، مخصوصا قیمه های مقرون به صرفه ای توسط تهیه غذای ارغوان، برای اهالی تهران طبخ می شوند:

قیمت انواع خورشت تهیه شده توسط کترینگ ارغوان تهران

قیمت غذای روز ارغوان

در روزهای ایام هفته کترینگ بیرون بر ارغوان غذاهای و خوراک های متنوعی آماده و سرو می کند که به غذای روز مشهور هستند. هر روز 2 نوع غذا طبخ شده و برای 5شنبه و جمعه باقالی پلو با ماهیچه زعفرانی و مخصوص پخته می شود تا آخر هفته لذت بخشی داشته باشید.:

منو و لیست قیمت غذاهای روزانه ارغوان
ساعت کار