ghazachi-logo
headerAddImageXs
headUserImage

درباره ما

درباره ما

حتما بارها برای شما پیش آمده که بخواهید با خانواده یا دوستان خود به رستوران بروید اما در انتخاب رستوران متناسب با ذائقه، بودجه، مناسبت و حال و هوای آن لحظه خود مردد باشید. بسیاری از ما در سفر به شهرها یا کشورهای دیگر همیشه با مشکلی به اسم پیدا کردن رستوران خوب و با کیفیت روبرو هستیم.

غذاچی با اطلاع از همین نیاز و با بهره‌گیری از تیمی متخصص، برای نخستین بار وبسایت جامع و تخصصی رستوران‌گردی را برای افرادی که به تغذیه و هزینه خود اهمیت می‌دهند، راه‌اندازی کرده است.

هدف اصلی غذاچی معرفی رستوران‌های باکیفیت در هر شهر، منطقه و محله، براساس فیلترهای متنوع نظیر موقعیت مکانی، امکانات، کیفیت غذا، بهداشت و قیمت است. رستوران‌هایی که در غذاچی معرفی می‌شوند همگی براساس کارشناسی دقیق مبتنی بر اصول فنی و کیفی انتخاب می‌شوند و ما متعهد می‌شویم تنها رستوران‌ها، کافه‌ها و تالارهای باکیفیت را انتخاب و معرفی کنیم تا دغدغه اصلی شما یعنی پیدا کردن رستوران‌های باکیفیت و سالم را رفع کنیم.

از طرفی، علاوه بر سنجش کیفی متخصصان غذاچی، رستوران‌ها، کافه‌ها و تالارها مورد نقد و بررسی کاربران وبسایت وبسایت قرار می‌گیرند تا نقد منصفانه و به دور از تعصب بتواند علاوه بر بهبود عملکرد و رتبه رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها در پلتفرم غذاچی، به مردم کمک کند تا بهترین رستوران و غذا را براساس سلایق خود انتخاب کنند.

رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و تالارها نیز با عضویت در غذاچی می‌توانند ضمن بهره‌گیری از یک پلتفرم مدرن برای تبلیغات و برندینگ خود، تعامل بیشتری با مشتریان خود داشته باشند. غذاچی یک فضای تبلیغاتی امن، باکیفیت و بسیار ساده و در عین حال پیشرفته را در اختیار رستوران‌ها قرار می‌دهد تا بتوانند علاوه بر داشتن صفحه، محتوا و فضای اختصاصی، باشگاه مشتریان خود را نیز ایجاد کنند. غذاچی به رستوران‌ها کمک می‌کند تا با استفاده از جدیدترین شیوه‌های برندینگ و تبلیغاتی، کیفیت خدمات و دامنه مشتریان خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. اگر شما هم دوست دارید از این امکانات بهره‌مند شوید از طریق ایمیل info@ghazachi.com درخواست ثبت رستوران خود را به کارشناسان ما اعلام کنید تا زودتر از دیگران از شرایط ویژه همکاری با ما بهره‌مند شوید.