حتما بارها برای شما پیش آمده که بخواهید با خانواده یا دوستان خود به رستوران بروید اما در انتخاب رستوران متناسب با ذائقه، بودجه، مناسبت و حال و هوای آن لحظه خود مردد باشید. بسیاری از ما در سفر به شهرها یا کشورهای دیگر همیشه با مشکلی به اسم پیدا کردن رستوران خوب و با کیفیت روبرو هستیم.

غذاچی با اطلاع از همین نیاز و با بهره‌گیری از تیمی متخصص، برای نخستین بار وبسایت جامع و تخصصی رستوران‌گردی را برای افرادی که به تغذیه و هزینه خود اهمیت می‌دهند، راه‌اندازی کرده است.

هدف اصلی غذاچی معرفی رستوران‌های باکیفیت در هر شهر، منطقه و محله، براساس فیلترهای متنوع نظیر موقعیت مکانی، امکانات، کیفیت غذا، بهداشت و قیمت است. رستوران‌هایی که در غذاچی معرفی می‌شوند همگی براساس کارشناسی دقیق مبتنی بر اصول فنی و کیفی انتخاب می‌شوند و ما متعهد می‌شویم تنها رستوران‌ها، کافه‌ها و تالارهای باکیفیت را انتخاب و معرفی کنیم تا دغدغه اصلی شما یعنی پیدا کردن رستوران‌های باکیفیت و سالم را رفع کنیم.

از طرفی، علاوه بر سنجش کیفی متخصصان غذاچی، رستوران‌ها، کافه‌ها و تالارها مورد نقد و بررسی کاربران وبسایت وبسایت قرار می‌گیرند تا نقد منصفانه و به دور از تعصب بتواند علاوه بر بهبود عملکرد و رتبه رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها در پلتفرم غذاچی، به مردم کمک کند تا بهترین رستوران و غذا را براساس سلایق خود انتخاب کنند.

رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و تالارها نیز با عضویت در غذاچی می‌توانند ضمن بهره‌گیری از یک پلتفرم مدرن برای تبلیغات و برندینگ خود، تعامل بیشتری با مشتریان خود داشته باشند. غذاچی یک فضای تبلیغاتی امن، باکیفیت و بسیار ساده و در عین حال پیشرفته را در اختیار رستوران‌ها قرار می‌دهد تا بتوانند علاوه بر داشتن صفحه، محتوا و فضای اختصاصی، باشگاه مشتریان خود را نیز ایجاد کنند. غذاچی به رستوران‌ها کمک می‌کند تا با استفاده از جدیدترین شیوه‌های برندینگ و تبلیغاتی، کیفیت خدمات و دامنه مشتریان خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. اگر شما هم دوست دارید از این امکانات بهره‌مند شوید از طریق ایمیل info@ghazachi.com درخواست ثبت رستوران خود را به کارشناسان ما اعلام کنید تا زودتر از دیگران از شرایط ویژه همکاری با ما بهره‌مند شوید.