ghazachi-logo
headerAddImageXs
headUserImage

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

ما در طراحی وب سایت رستوران ایده های ابتکاری و طرح های خلاقانه به شما ارائه می دهیم

طراحی وب سایت رستوران

اگر صاحب رستوران هستید و می خواهید سایتی ویژه برای رستوران ایجاد کنید تا غذاها، تصاویر رستوران، نحوه خدمات دهی و منوی رستوران و فست فود خود را در یک سایت رستورانی حرفه ای ارائه دهید.

ما یک پیشنهاد طراحی وب سایت رستوران و پس از آن،  تبلیغات اینترنتی برای رستوران را به شما ارائه می دهیم تا تمام محتوای مورد نظر خود را طبق سلیقه خود در سایت قرار دهید و این را بدانید که وب سایت رستوران شما یک رابط متمایز برای شما و پرسنل رستورانتان و نیز بهترین و بروزترین رابط بین شما و مشتریان شما خواهد بود.

ما به شما این فرصت را می دهیم تا با مجموعه ای از ابزارهای ارزشمند و مکمل، یک طراحی وب سایت برای رستوران خود در با جدیدترین مشخصات و فن آوری روز دنیا داشته باشید که آن را برای همه رستوران هایی که قصد معرفی خود را دارند با قیمت مناسب عرضه میکنیم.

طراحی سایت رستوران صرفه جویی مالی و زمانی

با داشتن یک سایت رستوران خود ، یک پنجره رسانه ای کامل برای فست فود یا رستوران خود دارید و از آنجا که ما از اهمیت آن آگاه هستیم، این سرویس تمام ابزارهایی را که ممکن است در ایجاد و مدیریت سایت و محتوای آن نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار خواهیم داد و به نوعی دغدغه شما را برای تبلیغات، فروش و بازاریابی برای سفارش غذا حداقل میکنیم و به صفر نزدیک خواهیم کرد.

مزایای طراحی سایت رستورانی

مزایایی که رستوران شما می تواند با داشتن یک وب سایت داشته باشد داشتن یک رسانه و بازاریابی و نیز داشتن ابزاری برای برقراری ارتباط با مشتریان، مدیریت و خدمات باکیفیت می باشد.

این را بدانید که طراحی وب سایت رستوران اولین قدم مهم است که باید بدون لحظه ای تامل آنرا انجام دهید.

با طراحی وب سایت رستورانی به صورت اختصاصی و کاملا ریسپانسیو، سایت رستوران شما همیشه متمایز، نوآورانه  و کاربری آن بسیار ساده خواهد بود.

تمام این مزایای شگفت انگیز و هوشمندانه در یک روند یکپارچه و با بهترین پشتیبانی، برای تقویت حضور شما در میان رقبا کمک خواهد کرد، زیرا تأثیر زیادی در موفقیت رستوران شما خواهد داشت.

گروه غذاچی به شما کمک می کند تا یک وب سایت یا سرویس رسمی با جدیدترین فناوری ها طراحی داشته باشید و برند و نام رستوران و فست فود شما را به روشی ساده و روشن تسهیل کرده تا پنجره ورود شما به دنیا باز شود. نه تنها این، بلکه ما راه حل ها و تجزیه و تحلیل های یکپارچه تبلیغاتی با یک هویت متمایز را برای شرکت شما به وجود می آوریم که به شما در گسترش و شناخته شدن برند کمک می کنیم.

طراحی سایت رستوران ریسپانسیو

ما یک وب سایت رستورانی ریسپانسیو و سئو بیس یعنی دارای پتانسیل جهت رتبه گرفتن در موتورهای جستجو و همه مرورگرهای اینترنت طراحی و پیاده سازی میکنیم.

با طراحی وب سایت برای رستوران خود میتوانید در قسمت های مختلف سایت تمام وعده های غذایی و جزئیات آنها را از نظر مواد تشکیل دهنده برای هر وعده غذایی ، اندازه های موجود ، قیمت ها و زمان های کار برای رستوران را ارائه دهید.

از دیگر مزایای طراحی سایت رستوران این است که به بازدیدکنندگان و مشتریان شما این امکان را می دهد تا هر نوع وعده غذایی شما را سفارش دهند و همچنین مکان های رستوران را از طریق سایت رزرو کرده و روند پرداخت را نیز بدون نیاز به مراجعه به خود رستوران انجام دهند.

اهمیت داشتن وب سایت برای رستوران

طراحی سایت رستوران به شما کمک می کند تا نظرات مشتریان و رضایت آنها را بشناسید و در سطح ارائه خدمات و تعیین وعده های غذایی که همیشه در رستوران شما بیشتر مورد توجه قرار می گیرند، همچنین به شما امکان می دهد کل منو را با قابلیت به روزرسانی در هر زمان منتشر کنید و به بازدیدکنندگان اجازه می دهد بهترین وعده های غذایی را که در رستوران امتحان کرده اند ارزیابی یا معرفی کنند و با دانستن اینکه آیا در حال حاضر جای خالی کافی برای آنها وجود داشت یا خیر و خدمات تحویل را به عنوان گزینه دیگری انتخاب کنید

آموزش طراحی سایت رستوران

پس از طراحی و پیاده سازی وب سایت رستورانی، نوبت به کار با کنترل پنل مدیریت سایت میرسد و می بایست یک مدیر یا ادمین وب سایت برای بارگذاری غذا و فست فود های قابل ارائه در منوی رستوران اقدام نماید و برای اینکار آموزش جامع و بسیار ساده کار با پنل مدیریت سایت که به صورت فیلم و متن و تصویر تهیه شده است به شما ارائه میشود و اگر پس از انجام آموزش هنوز نیاز به سوال کردم و رفع ابهامات بود جلسه ای مجازی و یا حضوری برگذار خواهد شد.

نمونه سایت رستوران

نمونه سایت های رستورانی زیادی هستند که توسط ما طراحی و پیاده سازی شده است و کافیست با ما تماس بگیرید تا تمام نمئنه سایت های رستورانیبرای شما در کمترین زمان ارسال میشود.

رستوران نایب جردن

طراحی سایت رستوران و فست فود

هیچ تفاوتی بین طراحی سایت رستوران و فست فود وجود ندارد و صرفا نوع غذا تغییر میکند که آن هم توسط مدیر سایت رستوران بارگذاری خواهد شد.

قالب سایت رستوران

در صورتی که قصد طراحی سایت رستوران دارید شما میتوانید تصمیم بگیرید که آیا وب سایت رستورانم را به صورت اختصاصی طراحی کنم یا با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس، جوملا و ... سایتم را بالا بیاورم. کاملا واضح است که در صورتی که وب سایت شما به صورت اختصاصی کدنویسی شود همه چیز تحت کنترل شما و به سلیقه شما پیاده سازی خواهد شد ولی اگر با وردپرس و جوملا کار کنید قطعا انتخاب محدودی خواهید داشت، چرا که می بایست از بین چندین قالب سایت رستوران، سایتی که به سلیقه شما نزدیکتر است و امکانات مورد نظر رستورانتان را شامل میشود انتخاب نمایید.

توصیه ما به شما طراحی سایت رستوران به صورت اختصاصی است.

طراحی سایت سفارش آنلاین غذا

طراحی سایت رستوران با سفارش آنلاین غذا میتواند متفاوت باشد. برای مثال ممکن است شما سایتی را طراحی کنید که صرفا قصد معرفی رستوران را داشته باشد و همینطور برعکس برای رستوران خود میخواهید در سایت امکان سفارش آنلاین غذا نیز داشته باشد که به این مدل، طراحی سایت سفارش آنلاین غذا میگوییم.