ghazachi-logo
headerAddImageXs
headUserImage

شرایط استفاده

شرایط استفاده

اصول حاکم بر استفاده از وبسایت ما

در صورتی که خواهان استفاده از این وبسایت هستید، باید اصول ذیل را که مشتمل بر پیش ‌بینی‌ های قراردادی مبتنی بر قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است مورد پذیرش قرار دهید و در صورتی که تمایل به پذیرش این اصول ندارید می‌توانید وبسایت ما را ترک گفته و از آن استفاده نکنید.

 

مبحث نخست: مفاهیم و تعاریف

 ماده 1: مفاهیم و تعاریف مورد استفاده در این سند دارای معانی ذیل می‌ باشند:

بند نخست: حقوق مالکیت فکری عبارت از تمامی حقوق مادی و معنوی است که شخص حقوقی یا حقیقی بر انتشار، اختراع، ثبت علامت، جمع‌آوری اطلاعات، برنامه‌ نویسی نرم‌ افزاری و یا هر یک از شاخه های احصاء شده به عنوان حقوق مولف یا پدید آورنده آثار فکری دارد.

بند دوم: منظور از تاریخ اجرا در این سند تاریخ اجرایی‌ شدن قوانین و مقررات این وبسایت می‌ باشد.

بند سوم: منظور از موضوعات کلیه موضوعاتی است که در وبسایت غذاچی تولید و منتشر شده یا در اختیار این وبسایت قرار گرفته است.

بند چهارم: جزئیات ثبت ‌نام تمامی اطلاعات از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس منزل و کلیه اطلاعات شخصی شما می‌باشد که در زمان ثبت‌ نام آنها را در وبسایت وارد می کنید.

بند پنجم: منظور از خدمات، کلیه اطلاعات و خدماتی است که این وبسایت به عنوان یک پرتال رستوران در اختیار شما قرار می‌دهد.

بند ششم: کاربر هر شخص حقیقی یا حقوقی می‌باشد که از این وبسایت استفاده می‌ کند.

بند هفتم: منظور از محتوای غیرمشروع یا غیر قانونی کلیه مواردی است که به استناد قوانین کشورهای مختلف و از جمله قانون جمهوری اسلامی ایران حسب مورد خلاف قانون یا شرع مقدس محسوب می‌ گردد. مصادیق رفتارهای خلاف شرع یا غیر قانونی همان مواردی است که حسب مورد در متون شرعی و قوانین جمهوری اسلامی ایران احصاء شده‌اند.

بند هشتم: منظور از وبسایت در این سند وبسایت غذاچی با آدرس www.ghazachi.com می‌ باشد .

مبحث دوم: شرایط و مقررات برای استفاده از این وبسایت

ماده 2: کاربران برای ثبت‌ نام در این وبسایت ملزم به ارائه اطلاعات صحیح، دقیق و کامل خود هستند و در صورت هر گونه تغییر در اطلاعات شخصی ایشان موظفند برای ادامه فرآیند استفاده از خدمات وبسایت اطلاعات خود را به روز نمایند. همچنین وبسایت غذاچی متعهد می‌گردد اطلاعات شخصی شما را خارج از مواردی که مرتبط با خدمات این وبسایت می‌باشد در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی دیگری (مگر به دستور مقامات قضایی) قرار ندهد.

تبصره: در صورتی که تمایل به در اختیار قرار دادن اطلاعات خواسته شده را ندارید می توانید قبل از ثبت نام وبسایت را ترک کنید.

ماده 3: جزئیات اطلاعات شخصی کاربران در هنگام ثبت‌ نام توسط وبسایت غذاچی ذخیره می‌شود اما به هیچ عنوان در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت مگر آنکه در ارتباط با اهدافی ‌باشد که با محتوای این وبسایت و ماهیت کسب و کار ما در ارتباط باشد.

ماده 4: وبسایت غذاچی این حق را دارد که بدون هشدار قبلی مطالب منتشر شده توسط کاربران را حذف نماید یا از انتشار برخی از مطالب جلوگیری به عمل آورد.

ماده 5: وبسایت غذاچی با دریافت اطلاعات شخصی شما می‌تواند از آنها جهت خبررسانی فایل های ویژه، ابراز تمایلات اشخاص ثالث به اعلامیه‌های کاربر و دیگر اهداف مرتبط با خدمات این وبسایت استفاده و بهره برداری نماید.

ماده 6: در صورتی که تمایل به دریافت اطلاعیه‌های مربوط به خدمات مشابه را ندارید در هنگام ثبت‌نام ایمیلی با موضوع "خروج از لیست دریافت‌کنندگان اطلاعات" را به وبسایت ما فرستاده و عدم تمایل خود را به همکاران ما اطلاع‌ دهید.

ماده 7: وبسایت غذاچی می‌تواند هر زمان کاربری را به عنوان کاربر با رفتار نامناسب تلقی نمود، حساب کاربری وی را مسدود نماید. در این صورت به مشارالیه ایمیلی ارسال خواهد شد که حق ثبت نام مجدد در این وبسایت را نخواهد داشت. به‌علاوه مستدعیست کاربران محترم در صورت مشاهده رفتار نامناسب از سوی دیگر کاربران همکاران ما را نسبت به این امر مستحضر نمایند.

ماده 8: وبسایت غذاچی دارای کلیه حقوق مالکیت فکری اعم از حقوق مادی و معنوی در مورد محتوای منتشر شده یا جمع‌آوری شده در این مجموعه می‌باشد، بنابراین هرگونه بهره برداری غیر قانونی از محتوای این وبسایت تعقیب قضایی را در پی خواهد داشت. همچنین مستدعیست کاربران محترم در صورت برخورد با چنین مواردی همکاران ما را از این امر مطلع سازند.

مبحث سوم: محدودیت‌های کاربران

ماده 9: کاربران متعهد می‌شوند تا از بارگزاری و فرستادن هر نوع فایل و اطلاعاتی که باعث ایجاد اختلال، خرابی، انهدام و محدودیت در انجام فعالیت و وظایف این وبسایت می‌شود، جداً خودداری نمایند.

ماده 10: ازآنجایی‌ که این وبسایت محلی برای تبادل اطلاعات مربوط به رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و تالارها است، لذا مخاطب آن صرفاً طرفین اینگونه خدمات هستند. بنابراین هر گونه بهره برداری خارج از موارد مذکور مغایر با اهداف ما بوده و غیر قانونی تلقی می‌شود.

ماده 11: هر گونه استفاده غیر قانونی یا غیر شرعی از خدمات و اطلاعات این مجموعه پیگرد قانونی دارد.

ماده 12: هر گونه دخالت کاربران در علاقمندی های دیگر کاربران غیر مجاز می باشد.

ماده 13: کاربران حق انتشار، نمایش و بازنگری در داده های مرتبط با موضوع رستوران، کافی شاب و تالارها را به صورت رایگان دارا هستند.

مبحث چهارم: تحدید مسئولیت

ماده 14: این مجموعه تنها ضامن اجرای مفاد تعهداتی است که صریحاً در مقابل اطراف قرارداد یا اشخاص ثالث نام‌برده شده در اسناد مربوط به شرکت موجود باشند. شرکت‌ ما و تمامی شرکت‌ها و نهادهای وابسته به ما بدین‌ وسیله کلیه مسئولیت‌ های مدنی و کیفری ناشی از ورود خسارت اعم از مستقیم و غیرمستقیم و تفویت منافع قراردادی و غیرقراردادی را از خود سلب می‌ نماید. همچنین وبسایت غذاچی مسئولیت صحت اطلاعات ارائه شده و موجود در وبسایت را بر عهده ندارد و در صورتی که کاربران براساس اطلاعات دریافتی از این وبسایت اقدام به دادوستد نمایند در قبال زیان احتمالی هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه این مجموعه نمی باشد.

ماده 15: تلاش وبسایت  www.ghazachi.com فراهم‌آوردن محیط امن براساس توانایی‌های گروه تخصصی این مجموعه می‌باشد اما با توجه به گستردگی تهدیدات بد افزاری و سایبری در فضای مجازی شرکت هر گونه مسئولیت در خصوص تهدیدات بدافزاری را از خود سلب می نماید.

ماده 16: ارتباط کاربر از طریق لینک های ارائه شده در این مجموعه با وبسایت‌های دیگر هیچگونه مسئولیتی را برای مجموعه ما در پی نخواهد داشت.

ماده 17: در صورتی که به هر دلیلی وقفه در سرویس‌ دهی وبسایت موجب بروز خسارت مستقیم یا غیر مستقیم به کاربر گردد، هیچ گونه مسئولیتی متوجه این مجموعه نخواهد بود.

ماده 18: حداکثر مسئولیت این وبسایت در مقابل اشخاصی که با آنها قرارداد منعقد نموده است دو برابر مبلغ پرداخت شده از سوی کاربری برای استفاده از خدمات مندرج در قرارداد می‌ باشد.

تبصره: وبسایت غذاچی مسئولیتی نسبت به ضرر و زیان ناشی از رخدادهای خارج از اختیار و اراده و فرس ماژور ندارد.

ماده 19: هرچند وبسایت ما همواره کوشیده است به‌ روزترین اطلاعات و صحیح‌ ترین داده ها را در اختیار بازدیدکنندگان و مشتریان قرار دهد ولی با توجه به حجم عظیم اطلاعات و داده‌ های موجود و تغییر سریع اوضاع و احوال و اطلاعات، به سختی می‌توان مدعی صحت تمامی داده‌ ها و اطلاعات جمع‌آوری شده گردید. لذا با آگاهی از این موضوع وبسایت و شرکت ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت، کامل بودن و روز آمدی مطالب مندرج نخواهد داشت.

مبحث پنجم: لازم‌الاجرا بودن مفاد این سند

ماده 20: مفاد این قرارداد به عنوان یک قرارداد لازم میان طرفین معتبر و لازم‌الاتباع می‌ باشد. در صورت صلاحدید وبسایت غذاچی امکان تغییر در مفاد این قرارداد با هشدار قبلی به کاربران جهت موافقت با مفاد تغییر یافته وجود دارد و در صورت تغییر شروط مندرج در این قرارداد، مقررات لاحق لازم الاجرا می‌ باشد.

ماده 21: استفاده از خدمات این وبسایت رایگان است.