ghazachi-logo
headerAddImageXs
headUserImage
کد رستوران:‌ 105

امکانات

  • موسیقی زنده
  • آسانسور اختصاصی
  • فضای باز

توضیحات

پیتزا سیب برای سلیقه و سلامت مشتری ایرانی ارزش بسیاری قائل است و بر استفاده از مواد اولیه استاندارد و به حداقل رساندن استفاده از سوسیس و کالباس و سایر گوشت‌های فرآوری شده تاکید بالایی دارد. پیتزا سیب برای خدمت‌رسانی با کیفیت به مشتریان خود، هیچ حد و مرزی ندارد. این مجموعه از مراکز شلوغ خرید گرفته تا مغازه‌های محلی، مناطق لوکس تا مناطق عادی مرکز شهر و حتی از تهران تا شهرستان‌ها، امکان سرویس‌دهی دارد. دربین بهترین رستوران‌های نیاوران، این فست‌فود جزو بهترین‌هاست!

منوی پیتزا سیب نیاوران

منوی پیتزا سیب همواره با تنوع بالا و نوآوری فصلی مورد توجه مشتریان قرار داشته است. پیتزا‌های آمریکایی با ظاهر متفاوت مثلثی شکل، پیتزاهای ایتالیایی، انواع سالاد و ساندویچ های سیب همواره طرفداران ویژه ای دارند. اگر به این این رستوران رفتید حتما یک پیتزا ایتالیایی چهارفصل همراه با سیب‌زمینی سفارش بدهید. من امتحانش کردم؛ پکیج جذابی است!

شعب پیتزا سیب

پیتزا سیب شعبه‌های مختلفی در سطح تهران، کرج و یزد دارد. از جمله این شعب می‌توان به پیتزا سیب 360 افسریه، عباس آباد، یافت آباد، شریعتی، هروی و... می‌توان اشاره کرد. اخیرا قیمت سفارشات این رستوران تاحد زیادی بالا رفته است اما اگر کیفیت و طعم و البته بهداشت غذا برایتان مهم است، شک نکنید که بهترین انتخاب سیب 360 است. نکته قابل توجه درباره این رستوران این است که کیفیت سفارشات در تمامی شعبه‌ها یکسان است.

بستن
  • خیابان نیاوران(باهنر)، بعد از چهارراه مژده، سمت چپ، پلاک ۴۱۲

  • ۱۱:۳۰ تا ۲۳:۳۰

تخفیف %20

دریافت کد تخفیف پیتزا سیب 360

برای دریافت ک تخفیف شماره موبایل خود را وارد نمایید

قوانین استفاده از کد تخفیف

ارسال نظر
رستوران و کافه های اخیر

رستوران های مرتبط و تا حدی مشابه، میتونه از انتخاب های خوب باشه