ghazachi-logo
headerAddImageXs
headUserImage
کد رستوران:‌ 107

امکانات

  • موسیقی زنده
  • فضای باز

توضیحات

باغ رستوران دف

مجموعه گردشگری و سفره خانه سنتی دف به‌عنوان تنها مجموعه سنتی با سابقه طولانی و معماری اصیل ایرانی در ایران و در فضای خانوادگی و موسیقی زنده با بهترین و باکیفیت‌ترین غذاهای اصیل ایرانی سال ها میزبان خانواده‌ها و گردشگران کشور های مختلف بوده است. این مجموعه با معماری بی‌نظیر ایران که به دست توانمند هنرمندان ایرانی منقش شده است با نوازندگی استادان چیره‌دست موسیقی سنتی همواره سعی در حفظ فضای سنتی ایرانی را دارد. غذاهای متنوع که همگی به سبک ایرانی و سنتی طبخ می‌گردند و ایجاد فضای خانوادگی در محیطی آرام‌، همواره سرلوحه مدیریت و کارکنان مجموعه گردشگری دف بوده است. موسیقی زنده هرشب از ساعت 8 تا 12 اجرا می‌شود.این رستوران، یکی از بهترین رستوران‌های واقع در الهیه است.

قیمت باغ رستوران دف

قیمت غذاها و سرویس‌ها در این رستوران پایین نیست و باید خود را آماده پرداخت فیش پرداختی سنگین آ»اده کنید. اما اگر قصد دارید از غذایی که نوش‌جان می‌کنید نهایت لذت را ببرید و از موسیقی منحصربه‌فرد این منطقه استفاده نمایید، حتما به باغ رستوران دف سر بزنید. واقعا ارزشش را دارد!

بستن
  • شهران، انتهای بلوار کوهسار، ابتدای جاده سولقان، باغ رستوران دَف

  • 12 صبح الی 11:30 شب

تخفیف %20

دریافت کد تخفیف رستوران دف

برای دریافت ک تخفیف شماره موبایل خود را وارد نمایید

قوانین استفاده از کد تخفیف

ارسال نظر
رستوران و کافه های اخیر

رستوران های مرتبط و تا حدی مشابه، میتونه از انتخاب های خوب باشه

کافه الیت

الهیه

کافه الیت

صبحانه نهار شام

کافه لانژ الیت، واقع در الهیه، فعالیت خود را در تابستان 1398 آغاز نمود. این کافه ارائه کننده منوی کامل و خاص شامل انواع نوشیدنی های سرد و گرم، کیک ها و شیرینی های تازه پخت، اسنک ها، انواع سالاد و وعده های هیجان انگیز برای ناهار و شام، در محیطی جذاب و دنج می باشد.