4 نتیجه موجود است
[ 1 ]

رستوران در مرزداران

رستوران در مرزداران یکی از انتخاب ها و گزینه های جذاب و منحصر به فرد برای نوش جان کردن غذایی دلچسب و خوشمزه در این منطقه می باشد که به دلیل تنوع فراوان غذاهای و کیفیت بی نظیر آن باعث شده با خیال راحت و آسودگی تمام بتوانید به سلیقه و ذوق خود غذای مورد علاقه تان را به راحتی سفارش دهید.

فضای قشنگ و دلپذیر آن به همراه نورپردازی جذاب و دیزاین و رنگ بندی های خوشگل غذاهای آن در هنگام سرو، زیبایی خاص و متفاوتی به ان بخشیده است. رفتار مودبانه و محترمانه گارسون و سرویس دهی عالی آن بی شک در جذب مشتری بی تاثیر نبوده است و می تواند عامل بسیار مهمی برای دوست داران این نوع غذا باشد.

در رستوران واقع در مرزداران می توانید ضیافت و مهمانی های خانوادگی و صمیمانه، جشن تولد و مراسم های خاص و مهم خود را به دلنشینی هر چه تمام در ان بگذرانید و لحظاتی فراموش نشدنی و خاطره بخش را در آن سپری کنید.

بهترین رستوران های مرزداران

ما همواره در سایت غذاچی تلاش می کنیم تا اذت را برای شما به ارمغان آوریم. در این راستا بهترین روش خریدن زمان برای شماست. زمان جست و جوی آدرس، شماره تلفن جهت رزرو میز و حتی سفارش آنلاین غذا در بهترین رستوران های مرزداران واقع در منطقه 2 تهران. بدین ترتیب شما تنها با یکبار چک کردن، بهترین رستوران مرزداران را به همراه خانواده یا دوستان انتخاب کرده و پس از رزرو میز و سفارش صبحانه، ناهار یا شام راهی لوکیشن آن خواهید شد.

رستوران خوب در مرزداران

رستوران هایی نظیر کبابی نادر مرزداران، رستوران نادر مرزداران، رستوران سیکا مرزداران و رستوران اسکای لانج در رستوران منطقه مرزداران، برای گذراندن ساعاتی شاد و مفرح برای شما عزیزان می باشند. مدیریت آن ها نیز با ایجاد فضایی گرم و دلنشین با طراحی لاکچری و بی نظیر فضایی بی نظیر برای گذراند اوقات فراغت خانواده ها و صرف وعده های غذایی چون صبحانه، ناهار و شام فراهم کرده اند. شعار سر در هر رستوران خوب در مرزداران این چنین است، منتظر دیدنتان هستیم. نوشتن این شعارها از طرف مدیریت یک رستوران ممکن نیست، مگر اینکه چنان از کیفیت خوراک های خود که برای صبحانه و ناهار و شام سرو می کند مطمئن است که اطمینان دارد که شما باز هم به کبابی یا رستورانش می آیید تا از طعم دیگر غذاهای منو بچشید.

رستوران سنتی مرزداران

اگر میل به راحتی و آسایش بیشتری دارید و فضایی صمیمانه تر را ترجیح می دهید، به شما رستوران سنتی مرزداران را پیشنهاد می کنیم. رستوران سنتی هیچ، رستوران مروارید، رستوران سنتی ترخون و قلیون سراهای مرزداران از این قبیل محل ها می باشند. تصور کنید که چهار زانو بر روی فرش نشسته ای و با تکیه بر پشتی آن در حال تهیه گوشت کوبیده هستید. این مدل غذا خوردن ممکن است کمی لاتی به نظر برسد ولی طعم لذیذ غذا به دور از تشریفات و آداب و رسوم سر میز غذا نشستن صد چندان می کند.

رستوران مرزداران ناهید

با گذر از رستوران مرزداران ناهید، وارد خیابان ناهید می شوید و از رستوران های خیابان ناید مرزداران که اخیرا دارای فضای باز و روف گاردن شده اند دیدن می کنید. این دسته از بهترین رستوران های مرزداران می باشند و به غذاهای لذیذ با مواد اولیه بسیار تازه خود معرف می باشند. پیشنهاد می کنیم که حتما آگهی های رستورانی فوق را بررسی کنید، در متن هر کدام از آگهی های رستورانی که در خیابان ناهید مرزداران واقع شده است، عبارت رستوران مرزداران ناهید را قید کرده ایم.

رستوران ایتالیایی مرزداران

در بلوار مرزداران علاوه بر رستوران های سنتی با غذاهای ایران، رستوران هایی با خوراک های بین المللی نیز یافت می شود.م معروف ترین رستوران بین المللی این محله، رستوران ایتالیایی مرزداران می باشد که به طبخ پیتزاهای تن، پیتزاهای زیتون و پاستاهای بی نظیر با پنیر موزارلای ایتالیایی معروف است. فضای رستوران ایتالیایی جنارو و ژوانی واقع در مرزداران تفاوت چندانی با رستوران های ایران ندارد. در حقیقت بخاطر تاریخ مشترک ما با ایشان و تبادل فرهنگی ای که از زمان روم باستان داشته ایم، بسیاری از طرح و نقش ها را از یکدیگر الگو گرفته ایم.

رستوران ژوانی مرزداران

بعنوان پیش غذا توصیه می کنیم که از منوی رستوران ایتالیایی ژوانی که توسط کادر در اختیار شما قرار داده می شود، یکی از سالاد سزارهای معروف آن را سفارش دهید. لطفا تک خوری نکرده و سالاد سزار خود را با دیگر دوستان یا اعضای خانواده به اشتراک بزارید، مطمئن باشید که اگر به تنهایی دخل سالادهای سزار رستوران ژوانی را بیاورید، از خوردن غذای اصلی باز می مانید.

آدرس رستوران ژوانی مرزداران در بلوار مرزداران، بین آریا فر و سپر، پلاک 153 واقع شده است و تلفن آن جهت اطلاع از منوی روز و رزرو میز 44206520 می باشد. همچنین با همین شماره می توانید از خانه یا محل کار غذای مورد علاقه خود مانند استیک مدیترانه ای، پاستا میلانو، بشقاب دریایی مخصوص رژیمی، پیتزا کاپاچو و لم چاپس را سفارش دهید.

رستوران جنارو مرزداران

یکی ار معروف ترین رستوران های ایتالیایی تهران، جنارو (ژوانی سابق) می باشد که در مرزداران نیز شعبه داشته و به رستوران جنارو مرزداران مشهور می باشد. جناروی مرزداران دارای فضای باز بوده در ایام پاندمی کرونا می توانید در این محل و در کنار درخت ژوانی، طبیعت را نیز داشته باشید. ایتالیایی ترین پیتزاها و پاستاها را می توانید در این محل سفارش دهید. البته نباید از استیک های لذیذ مدیترانه ای و شنیتسل های آن غافل شد. بعنوان پیش غذا نیز از سالاد های سزار آن با ترکیبات مختلف و حتی سفارشی بچشید. با توجه به اینکه رستوران جنارو شعبه های دیگری در زعفرانیه، پاسداران و مجتمع تجاری کوروش در ستاری نیز دارد حتما بررسی کنید پیتزاهای تنوری آن با گاز طبخ می شوند یا زغال. چون در برخی از شعبات جنارو، تنورهای زغالی جایگزین تنورهای گازی شده اند تا طعمی واقعی از پیتزای ایتالیایی را برای شما ایجاد کنند.

رستوران ایتالیایی جنارو مرزداران در بلوار مرزداران، نبش خیابان ناهید واقع شده، لذا برای پیدا کردن آن هیچ مشکلی نخواهید داشت. شماره تماس شعبه مرزداران جنارو نیز 49746 می باشد.