78 نتیجه موجود است
[ 1 ] [ 2 ]

رستوران در منطقه 1

منطقه یک تهران به خاطر ارتفاع خود نسبت به مناطق پایین تر تهران، سال هاست که بعنوان محله ای خوش آب و هوا شناخته می شود. وجود مراکز تفریحی و تجاری معروف و رفت و آمد در آن ها، باعث باز شدن و تاسیس انواع رستوران در منطقه 1 شده است. به هر صورت افرادی که جهت تفریح و خوش گذرانی به این محله می آیند، با شکم گرسنه به خانه های خود باز نخواهند گشت؛ مخصوصا اگر شما غذایی لذیذ را با سرویسی عالی و در محیطی مطبوع برای ایشان سرو کنید.

حال خدمتتان شرح مختصری دهیم از محله های معروفی که با مجلل ترین و شیک ترین رستوران ها در منطقه 1 و طبخ ناب ترین خوراک ها، خود را از زیر سایه مراکز تفریحی منطقه یک خارج کرده، و خود تبدیل به برندی شدند که مشتریان را صرفا با طعم غذایشان به خود جلب می کنند.

محله هایی که برای شما نام می بریم علاوه بر دارا بودن رستوران های مختلف با انواع خوراک های ایرانی و بین المللی، دارای انواع کافه با دسرهای بی نظیر، انواع سفره خانه های سنتی با دیزی هایی فیل افکن و قلیان هایی همواره چاق در منطقه یک. منطقه 1 بوفه ها و کترینگ هایی نیز دارد که سیر بودن شکم شما را با غذایی گرم و 24 ساعته تضمین می کنند. این محله های خوش نام، که البته ما روی آن اسم خوش بو می گذاریم عبارتند از: فرشته، الهیه، قیطریه، چیذر، اندرزگو و بلوار صبا، ازگل، سوهانک، آجودانیه، کاشانک، فرمانیه، دزاشیب، نیاوران، اوین، درکه، ولنجک، زعفرانیه، سعد آباد و اسد آباد، تجریش، دربند، امام زاده صالح و امام زاده قاسم، باهنر، دارآباد و محلاتی.